Over OMS

Over OMS

OMS is een verkooporganisatie voor audio in Nederland. Aandeelhouders Talpa Radio en RadioCorp vormen samen OMS, een belangrijke speler op de audiomarkt. Met OMS Studio en haar brede portfolio aan stations; 538, Radio 10, Sky Radio, Radio Veronica, 100% NL, SLAM!, Sublime FM en de digitale audioplatformen van OMX is OMS een waardevolle aanvulling op elke mediaplan.De zenders van OMS hebben elk hun eigen bereik, doelgroep en signatuur. De oren van onze miljoenen radioluisteraars zijn krachtige zintuigen. Laat ons helpen die optimaal te prikkelen, want ook bij OMS luistert iedereen naar jouw wensen en ideeën. De radiozenders van OMS hebben elk hun eigen bereik, doelgroep en signatuur. Hierdoor kunnen wij meer dan ooit jouw wensen als uitgangspunt nemen. Welke doelgroep, doelstelling en budget je ook hebt voor een reclamecampagne, OMS biedt jou de beste oplossing!


onze merken


oms team

Atala Asberg

Sales Assistent

atala.asberg@oms.fm

06-55440452

Bart de Vroom

Marketeer

bart.devroom@oms.fm

06-15418678

Callista Fazzi

Account Manager

callista.fazzi@oms.fm

06-52553511

Daan Huisman

Account Director

daan.huisman@oms.fm

06-54227190

Debby Bouwmeester

Planner

debby.bouwmeester@oms.fm

06-15549790

Dennis Heesakkers

Business Intelligence Ai

dennis.heesakkers@oms.fm

035-7505950

Edwin Koeners

Sales Manager OMX

edwin.koeners@oms.fm

06-51518454

Emmi Lupi

Communication Specialist

emmi.lupi@oms.fm

06-17947778

Ernst-Jan Koole

Account Director

ernst-jan.koole@oms.fm

06-15309255

Frank Steur

Account Manager OMX

frank.steur@oms.fm

06-21482687

Hans de Loos

Senior Business Intelligence Analist

hans.deloos@oms.fm

06-51815798

Hans Hoekstra

Sales Manager OMX

hans.hoekstra@oms.fm

06-21666544

Inez Schalks

HR Manager

inez.schalks@oms.fm

06-15838400

Jacco Hornes

Account Director

jacco.hornes@oms.fm

06-22508996

Jeffrey Brilman

Controller

jeffrey.brilman@oms.fm

06-15412555

Jeroen Visser

Account Director

jeroen.visser@oms.fm

06-22215776

Jeroen Vos

Account Director

jeroen.vos@oms.fm

06-11887764

Jochem Herngreen

Planner

jochem.herngreen@oms.fm

06-55454350

Joris van der Pol

Algemeen Directeur

joris@oms.fm

06-51198318

Kees Vos

Senior Planner

kees.vos@oms.fm

06-11318826

Lisette Manders

Account Manager

lisette.manders@oms.fm

06-53980823

Louise Mulder

Medewerker Sales Administratie

louise.mulder@oms.fm

06-52415560

Maeike Sluyter

Planner

maeike.sluyter@oms.fm

06-15609713

Marjolein de Haas

Marketeer

marjolein.dehaas@oms.fm

06-22947483

Mark Hettinga

Stagiair Research & Marketing

mark.hettinga@oms.fm

035-7505950

Marloes Fixe

Account Executive

marloes.fixe@oms.fm

06-15245197

Max Verheul

Marketing Director

max.verheul@oms.fm

06-21823513

Michel van Mil

Finance Director

michel.vanmil@oms.fm

06-11479907

Monique Dersjant

Junior Communication Specialist

monique.dersjant@oms.fm

06-15455852

Nanda Waterreus

Office Manager

nanda.waterreus@oms.fm

035-7505950

Naomi Bleije-Meijer

Planner

naomi.bleije@oms.fm

06-15097112

Nikki van Doeselaar

Personal Assistent Joris van der Pol

nikki.vandoeselaar@oms.fm

06-12877412

Nils van Dijk

Account Manager

nils.vandijk@oms.fm

06-23056013

Nirandally Bitorina

Planner

nirandally.bitorina@oms.fm

06-83645934

Peter Jan Rijpkema

Stagiair Grafisch Vormgeving

PeterJan.Rijpkema@oms.fm

035-7505950

Peter van Kampen

Assistent Controller

peter.vankampen@oms.fm

06-83714668

Petra Giskes

Tech Lead/Planner OMX

petra.giskes@oms.fm

06-23144464

Rick Jansen

Account Manager

rick.jansen@oms.fm

06-10573036

Roel Willemsen

Sales Director

roel.willemsen@oms.fm

06-13013868

Sharon Wolsing

Manager Operations

sharon.wolsing@oms.fm

06-57790348

Sheng-Yi Cai

Planner

shengyi.cai@oms.fm

06-30176365

Stefan Colijn

Tech Lead/Traffic

stefan.colijn@oms.fm

06-51 95 61 54

Suzanne Rebel

Research & Marketing Coördinator

suzanne.rebel@oms.fm

06-15592250

Wolter Klinkert

Account Director

wolter.klinkert@oms.fm

06-15676731

Wouter Kramps

Account Manager

wouter.kramps@oms.fm

06-11884806

Yoram Cyklik

Account Director

yoram.cyklik@oms.fm

06-27574757

Yvonne Schuurman

Senior Planner

yvonne.schuurman@oms.fm

06-15189465


Event agenda

4 Events

05
Oct

Joris van der Pol en Frank Kok - presentatie Egta

15:30 uur

Dublin

02
Oct

OMS vierjarig bestaan!!

16:00 uur

28
Sep

Opening OMS Studio

16:00 uur

Maus Gatsonidesweg 10

24
Aug

Lekker Laren

16:00 uur

Plein 1945, Laren


WERKEN BIJ OMS

Als je werkt bij OMS werk je voor zeven grote commerciële radiozenders en veel online radiozenders in Nederland. Bij OMS geloven wij in de kracht van audio en hebben wij als doel om adverteerders te overtuigen dat audio advertising een grote bijdrage levert aan hun business doelstellingen.

OMS is een jonge salesorganisatie met ruim 40 gedreven en enthousiaste medewerkers. Bij OMS gaan we samen voor resultaat en groei. Regelmatig zijn wij dan ook op zoek naar nieuwe collega’s. Wil jij komen werken bij OMS? Bekijk dan snel onze vacatures! Niks te zien? Dan zijn er op dit moment geen openstaande vacatures. Houd de site in de gaten voor updates!